Termo

Termo podkolenky padnou velmi dobře mužům, ženám i dětem. Zvolte si v této kategorii termo ponožky pro celou rodinu, které jsou vyrobené přímo v České republice. Jste-li tak trochu patriotem, vězte, že tyto podkolenky si vůbec nezadají s nejlepšími světovými výrobci ponožek.

Skvělými materiály pro výroby termo podkolenek jsou především bavlna, vlna a froté. V této kategorii můžete tedy zakoupit výhodně vlněné či froté termo podkolenky pro sportování i chvilky oddechu. Dokážou skvěle klimatizovat, takže vaše noha bude téměř vždy suchá. A pokud budete mít v pohodlí své nohy, budete také vyrovnanější pro stránce psychické.

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Černé lyžařské ponožky SWI
  Lyžařské ponožky vlněné s ionty stříbra Siltex.Celoplošně plyšový úplet s lycrou.Ochrané zony.Do zimy a mrazu.Oblíbené  .C°-20+0 MATERIÁL: 70% MERINO VLNA, 10% SILTEX, 15% POLYAMID, 5%...
 • Černé merino podkolenky SWH
  SWH je merino vlněná lyžařská ponožka z jednovrstvého plyše. Nejvíce zatěžované zóny chodidla, špičky,holeně a Achillovy paty jsou zesílené dvojvrstvým plyšem, které tvoří tlumící vrstvu...
 • K2 Podkolenky polofroté funkční
  Zimní sportovní termopodkolenky. Technologie těchto speciálních podkolenek spočívá v elastické X bandáži, která dokonale podporuje kotník v torzi bez omezení jeho pohybu.